Po zawieszeniu zespołu One Direction członkowie starają się teraz rozwijając swoje solowe kariery. Jako pierwszy solowy album od Liam Payne pojawi się już wkrótce!

Debiutancki album od Liama Payne zwiastuję singiel ‚Strip That Down’ nagrany wspólnie z Quavo. Zaś na drugi singiel promujący album Liama jest ‚Bedroom Floor’, który zostanie wydany już 20 października. Liam o swoim nowym singlu w jednym w wywiadzie:

„Moim zdaniem ‚Bedroom Floor’ to świetna piosenka i zawsze kiedy jej słucham nie nudzę się. Cała moja rodzina uwielbia ten utwór tak samo jak ja, to piosenka w której chce przekazać innym trochę miłości”

Nowy album powinien trafić na sklepowe półki już w styczniu 2018. Na albumie ma się znaleźć 10 utworów. Według plotek najnowszy album ma się nazywać “LP1”. Na ten moment nie zostało to potwierdzone. Tak jak oficjalnej traclisty czy okładki. Przypomnijmy, iż brytyjski wokalista zdążył już wydać pierwszy singiel z zapowiadanego albumu, który dobrze poradził sobie na listach przebojów. Utwór ‚Strip That Down’ dotarł m.in. do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych piosenek w USA oraz do top 3 brytyjskiego UK Charts.

Niżej możecie zobaczyć fragmenty z wywiadu z Liamem: