Cardi B zaszła w ciążę, gdy jej kariera zaczęła rozkwitać i przez krótką chwilę czuła się zbyt przytłoczona, by poradzić sobie z tym! Na początku jej ciąży był czas, kiedy ona “w pewnym sensie” myślała o aborcji! Szybko uświadomiła sobie, że tak naprawdę chce mieć dziecko, ale początkowo bała się zostać mamą.

“Tak trochę” Cardi powiedziała audycji radiowej, gdy zapytano ją bezpośrednio, czy kiedykolwiek myślała o dokonaniu aborcji. “Ale wtedy nie chciałam zajmować się całą sprawą aborcji. Po prostu nie chciałam” powiedziała. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak przerażające było dla niej to, gdy po raz pierwszy uświadomiła sobie, że jest w ciąży. W końcu jej ciąża zbiegła się z wydaniem jej debiutanckiego albumu “Invasion Of Privacy”, a także występu na festiwalu Coachella.

“Wiesz co, jestem dorosłą kobietą” wyjaśnia Cardi. “Mam 25 lat. Powiem to w najbardziej skromny sposób … Jestem na to przygotowana. Nie chcę czekać, aż będę miała 30 lat, żeby mieć dziecko. Chcę moje dziecko teraz, gdy mam energię.” dodaje. Ale pomimo tego, że jest teraz przygotowana,  szczerze przyznała, że ta ciąża całkowicie ją zaskoczyła. “Nie, to nie było zaplanowane,” powiedziała ze śmiechem. “To była tylko jedna noc … to była dobra noc. To musiała być ta noc.”

Oczywiście, zawsze będą tacy, którzy będą hejtować, ponieważ Cardi zauważyła, że niektóre kobiety mówiły o szkodliwych rzeczach w Internecie, że zrujnowała swoją karierę przez ciąże. “Naprawdę przeszkadza mi to i obrzydza mnie, ponieważ widzę wiele kobiet w Internecie, takich jak:” Żal mi ciebie, twoja kariera się skończyła. “Jako kobieta, dlaczego nie mogę mieć obu? “Dlaczego muszę wybrać karierę lub dziecko? Chcę oba.” mówi.

Cardi wystąpi na Coachelli jeszcze w tym miesiącu. Również ma dołączyć do Bruno Marsa podczas jego trasy we wrześniu. “Muszę udowodnić [ludziom], że dziecko mnie nie powstrzyma” – powiedziała gwiazda.