Ariana Grande nie przyjęła tytułu szlacheckiego od królowej Elżbiety II.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku z albumem “Yours Truly”. Rok później ukazał się singiel “Problem” z albumu “My Everything”, który w 20 krajach utrzymywał się na szczytach list przebojów. “Dangerous Woman” to jej trzeci album, który miał premierę w maju 2016 roku. Najnowszy album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

cloud available at @ultabeauty 🌩

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Na koncercie w Manchesterze, który odbył się 22 maja 2017 roku w Manchester Arena doszło do ataku terrorystycznego. W tym wydarzeniu zginęli jej oddani fani. Ariana Grande zorganizowała koncert charytatywny One Love Manchester. Na koncert przybyło 55 tysięcy fanów. Podczas koncertu zebrano 15 milionów dolarów dla fundacji We Love Manchester Emergency Fund pomagającej rodzinom ofiar ataku w Manchesterze.

Ariana Grande otrzymała informację z Pałacu Buckingham, że Królowa Elżbieta II chce jej wręczyć tytuł szlachecki za zorganizowanie koncertu charytatywnego One Love Manchester. Piosenkarka jednak odmówiła przyjęcia tytułu, dzięki któremu stałaby się damą.

Ariana Grande przyznała, że była zaszczycona i uznała, że to “za wcześnie”. Wokalistka nie chciał w ten sposób urazić rodzin ofiar.

Tu uroczy gest z jej strony – mówi Charlotte Hodgson, której córka zginęła w zamachu. – Chyba rzeczywiście jest na to za wcześnie. – muzotakt.pl

Warto przypomnieć, że Ariana Grande wystąpi w Krakowskiej TAURON Arenie  już 9 września w ramach trasy Sweetener World Tour 2019.
WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU (KLIKNIJ)