Wallows to nowa grupa muzyczna składająca się z Braedena Lemastersa, Cole’a Prestona oraz Dylana Minnette, znanego z odgrywania roli Claya Jensena w popularnym serialu 13 Powodów.

W kwietniu ubiegłego roku zespół wydał EP-kę Spring a dzisiaj – 22 marca – zadebiutował ze swoją pierwszą pełną płytą Nothing Happens.

Album otwiera utwór Only Firend idealny na wiosenne spacery. Energetyczna melodia dominuje nad spokojnym, lekkim wokalem i gdy wydaje się to nie najlepszym połączeniem – w tym wypadku całkowicie zdaje swój egzamin.

Przechodzimy do następnej piosenki Treacherous Doctor, gdzie zwrotki i refreny są wciąż utrzymywane w relaksującym tonie, jednak jeżeli macie zamier słuchać tego utoworu na słuchawkach, leżąc w łóżku gotowi do snu to radzę przyciszyć dźwięk, gdy zbliży się bridge.

Potem możecie spokojnie wrócić do poprzedniej głośności, ponieważ kolejne piosenki Sidelines, Are You Bored Yet czy Scrawny są bardzo przyjemne do słuchania.

Cały album,  zawierający 11 piosenek jest zrobiony w klimacie  indie-rock. Świetne teksty i głosy komponują się idealnie z muzyką. Jeżeli chcecie spędzić wieczór w towarzystwie dobrej sztuki, to najnowszy album Wallis Nothing Happens jest jak najbardziej do tego odpowiedni, a nawet wskazany. Na pewno conajmniej jedna z utworów zagości na waszej playliście, którą puszczacie przy okazji sobotniego spa.